Kontakt

Megacon AB

Ranhammarsvägen 20
168 67 Bromma
Tel: 08-402 42 50

Medarbetare

Mikael Petrini
VD & Försäljningsansvarig
08-402 42 56
070-233 73 84
mikael.petrini@megacon.se 

Georg Stockhaus
Marknad & Försäljning Mätinsamling
08-402 42 54
070-227 01 13
georg.stockhaus@megacon.se

Peyman Shamdani
Utveckling & IT
08-402 42 59
070-230 36 19
peyman.shamdani@megacon.se

Erik Ahlbom
Teknisk Försäljning
073-064 77 55
erik.ahlbom@megacon.se

Alexander Svensson
Teknisk Försäljning
Kontor i Jönköping
073-084 41 71
alexander.svensson@megacon.se

Linda Pahlberg
Order & Inköp
08-402 42 55
070-285 65 83 
linda.pahlberg@megacon.se

Bella Aftonkrantz
Driftsupport & Lager
072-547 00 86
bella.aftonkrantz@megacon.se

Fredrik Haugbergsmyr
Utveckling
070-230 36 10
fredrik.haugbergsmyr@megacon.se

Peter Stockhaus
Försäljning
08-402 42 52
070-590 22 20
peter.stockhaus@megacon.se

Lisbet Stockhaus
Ekonomi
08-402 42 51
070-230 36 11
lisbet.stockhaus@megacon.se

Support
För support kring Energiportalen MC-Web skicka gärna mail till mc-web@megacon.se

För support kring energimätning på befintliga anläggningar skicka gärna mail till drift@megacon.se

Order
Skicka gärna order till
order@megacon.se

Fakturor
E-postadress för pdf-fakturor
faktura@megacon.se

Här kan du ladda ner en Retursedel att använda om du vill skicka tillbaka något till oss.

Kontaktformulär

13 + 14 =