Contact

Megacon AB

Ranhammarsvägen 20
168 67 Bromma, Sweden
Tel: 08-402 42 50

Staff

Mikael Petrini
CEO
+4670-233 73 84
mikael.petrini@megacon.se 
Georg Stockhaus
Sales
+4670-227 01 13
georg.stockhaus@megacon.se
Peyman Shamdani
IT
+4670-230 36 19
peyman.shamdani@megacon.se
Erik Ahlbom
Sales
+4673-064 77 55
erik.ahlbom@megacon.se
Alexander Svensson
Sales
+4673-084 41 71
alexander.svensson@megacon.se
Linda Pahlberg
Order
+4670-285 65 83
linda.pahlberg@megacon.se
Kjell Borglund
Warehouse
+46730-49 61 07
kjell.borglund@megacon.se
Bella Aftonkrantz
Energy management
+4672-547 00 86
bella.aftonkrantz@megacon.se
Fredrik Haugbergsmyr
Developing
+4670-230 36 10
fredrik.haugbergsmyr@megacon.se
Peter Stockhaus
Sales
+4670-590 22 20
peter.stockhaus@megacon.se
Lisbet Stockhaus
Economi
+4670-230 36 11
lisbet.stockhaus@megacon.se
Support
För support kring Energiportalen MC-Web skicka gärna mail till mc-web@megacon.se

För support kring energimätning på befintliga anläggningar skicka gärna mail till drift@megacon.se

Order
mail your order to
order@megacon.se
Fakturor
E-postadress för pdf-fakturor
faktura@megacon.se
Here you can download a Returnsheet to use if you want to send something back to us.

Kontaktformulär

9 + 6 =